Catering Warszawa

Jesteśmy cateringiem wspierającym zdrowy styl życia, kojarzącym się z najwyższą jakością oraz kompetencją. Stale zbieramy nowatorskie doświadczenia, aby jak najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb. Nowoczesne, lekkie i pełnowartościowe dania, nie tylko znakomicie smakują, lecz również fascynują swoim wyglądem. Projektowanie unikalnych potraw, jest naszą pasją, którą pielęgnujemy z miłości do gotowania. A wszystko po to, by odkrywać kolejne wymiary przyjemności ….
Czytaj więcej

Smaczna oferta

Catering w naszym wydaniu to smaczna kuchnia prosto z serca. Cały czas udoskonalamy nasze menu, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Łączymy smaki świata z tradycyjnymi polskimi przepisami tak, aby każdy mógł poczuć prawdziwą przyjemność z jedzenia.
W ofercie znajdziecie całą gamę potraw połączonych w przemyślane kompozycje, dopasowane do charakteru wydarzenia. Niezależnie od okazji spotkania zapewniamy perfekcyjną oprawę kulinarną, przygotowujemy dania z najlepszej jakości składników oraz w wyjątkowy sposób aranżujemy wybrane przez Was miejsca.

Oferta Party jest i zawsze będzie "szyta na miarę"... niezależnie czy to bankiet, koktajl, czy niezobowiązujące przyjęcie rodzinne.
Czytaj więcej

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Nagrody i certyfikaty

Nasi klienci

(C) 2019 Party. Kanapki Warszawa, Bankiety, Catering Warszawa, Torty okazjonalne Warszawa. Polityka prywatności. Działania CSR
W związku z pandemią COVID-19, firma otrzymała wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR