O firmie

Kim jesteśmy

Historia naszej firmy sięga 1992 roku...

Spotkaliśmy się jako młodzi, ambitni i zakochani w gastronomii ludzie, niedawno uwolnieni z ograniczeń ustrojowych.... postanowiliśmy założyć Agencję Gastronomiczną Party. Jako pierwsza profesjonalna firma cateringowa w Polsce, zadanie nie było proste. W pierwszej kolejności należało uświadomić potencjalnym klientom, że usługi gastronomiczne świadczone na ich własnym terenie nie muszą zamykać się do działalności stołówek pracowniczych, barków czy kantyn, a spotkania biznesowe nie muszą być prowadzone przy oranżadzie i słonych paluszkach.
W tamtych czasach słowo catering kojarzyło się przede wszystkim z... samolotami. Obecnie tworzymy prawdopodobnie najlepszy catering w Warszawie.
Ludziom trudno było uzmysłowić sobie, że gorące i świeże jedzenie może dojechać do nich... gorące i świeże, a co najważniejsze pozostać w takiej formie przez kolejne dwie, trzy godziny. Tak wysoko postawiona poprzeczka wymagała jasno sprecyzowanych celów, głównym było spełnianie cateringowych marzeń w sferze organizacji przyjęć i eventów.

Zapragnęłyśmy tworzyć niezapomniane przyjęcia, które na długo pozostaną w pamięci. W przełożeniu teorii na praktykę od lat pomagają nam wykwalifikowani kucharze, profesjonalni kelnerzy oraz kompetentni pracownicy biura. Czuwając nad najwyższą jakością potraw, współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Gwarantowana świeżość, pewne pochodzenie produktów oraz kunszt przygotowania pozwalają osiągnąć wyśmienity smak oraz niebanalny wygląd serwowanych potraw.

Przez lata działalności menu ulegało licznym zmianom pod wpływem najnowszych trendów, jedno pozostało niezmienne – zaangażowanie w gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Rok 2020 przyniósł nieoczekiwany obrót sytuacji. Świat się zatrzymał. Dla nas, tylko na chwilę! Po wcieleniu w życie wszelkich obostrzeń związanych ze sprawnym działaniem firmy w czasie pandemii, zajęliśmy się kreowaniem nowej oferty. Z największą w historii dynamiką zmian - dziś nasza firma wygląda inaczej, działamy w trochę inny sposób, podejmujemy niecodzienne działania, wszystko po to by sprostać Waszym wymaganiom... pamiętajcie, że to dzięki Wam funkcjonujemy w niezmiennym składzie od początku trwania pandemii! Pamiętajcie o nas, razem możemy przetrwać ten trudny okres!
Pokaż szczegóły

Poznaj nasz Zespół

Jednym z najważniejszych elementów stojących za naszym sukcesem są pracownicy. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Handlowcy służą pomocą, wszędzie tam, gdzie pojawiają się trudne zadania, nie pozostawiając żadnego pytania bez odpowiedzi.
Kucharze każdego dnia przygotowują kulinarne dzieła sztuki, dbając o najdrobniejszy szczegół potraw. Kierowcy dostarczają na czas wszystkie zamówienia…A kelnerzy dbają o pełną, profesjonalną obsługę wydarzeń, tak abyście w pełni mogli rozkoszować się atmosferą organizowanych eventów.
Profesjonalizm nie wyklucza jednak poczucia humoru oraz dystansu, który pozwala na przyjazny kontakt z każdym klientem i budowanie trwałych relacji biznesowych.

Najlepszy Catering Warszawa - Tylko z Party.com.pl

Emil Niciejewski

Zarząd
Dba o prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych działów w firmie. Osobiście opiekuje się kluczowymi Klientami.

Damian Kozłowski

Zarząd
Zarządza funkcjonowaniem biura. Koordynuje pracę działu marketingu oraz działu handlowego.

Adrian Turlejski

Specjalista ds. Sprzedaży
Zajmuje się tworzeniem ofert handlowych oraz kontaktem z Klientami.

Mariusz Dynerowicz

Szef Kuchni
Nadzoruje każdy etap przygotowania potraw. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem pracy w kuchni. Dba o najwyższy standard produkowanych potraw.

Dorota Stankiewicz

Kucharz
Odpowiada za przygotowanie zimnych przekąsek. Troszczy się o odpowiednią jakość surowców oraz estetyczny wygląd potraw.

Tomasz Bienias

Cukiernik
Cukiernik z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowuje cukiernicze dzieła sztuki, które zachwycają smakiem oraz wyglądem.

Historia firmy

(C) 2019 Party. Kanapki Warszawa, Bankiety, Catering Warszawa, Torty okazjonalne Warszawa. Polityka prywatności. Działania CSR
W związku z pandemią COVID-19, firma otrzymała wsparcie w ramach Tarczy Finansowej PFR