Kariera

Szukasz pracy w Gastronomii? Mamy ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV na adres: biuro@party.com.pl

Praca na zmywaku

Zatrudnimy osoby do pracy na zmywaku

 Zadania:

– zmywanie naczyń oraz sprzętu cateringowego

– prace porządkowe (zmywanie podłóg, blatów, sprzątanie magazynów, powierzchni biurowych i produkcyjnych)

– praca w systemie zmianowym – co 2 dzień

 Wymagania:

– chęci do pracy

– sprawność manualna

– dyspozycyjność

– aktualna książeczka zdrowia

– status emeryta mile widziany

 Co oferujemy:

– terminowe wynagrodzenia

– elastyczny czas pracy

– lokalizacja w centrum Warszawy zapewniająca bezproblemowy dojazd

Chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV

Pakowanie diet pudełkowych

Zatrudnimy młode osoby do pakowania diet pudełkowych.

Zadania:

– rozkładanie i pakowanie przygotowanych wcześniej posiłków

– oklejanie pudełek zgodnie z wytycznymi

– pomoc przy drobnych pracach kuchennych: krojenie, odważanie

Wymagania:

– status studenta

– doświadczenie w gastronomii mile widziane

– konkurencyjne stawki

– miłą atmosferę

– lokalizację w centrum zapewniająca bezproblemowy dojazd

Chętnych zachęcamy do wysyłania CV!

(C) 2019 Party. Kanapki Warszawa, Bankiety, Catering Warszawa, Torty okazjonalne Warszawa. Polityka prywatności. Działania CSR